História

Keď som sa pred niekoľkými rokmi rozhodol, že z motokrosu presedlám do rýchlejšej stopy, na motocykel triedy superbike. Skúsený harcovníci tejto na Slovensku čoraz obľúbenejšej motocyklovej triedy netušili, že po jednej sezóne zo mňa vyrastie súper nad súperov mám víťazstvá ale i majstrovské tituly. Napísal časopis STOP 6/97 „Vstup Pala Silárda do sveta superbikov bol viac ako raketový.“

Rok 2007

Malokarpatský pohár skupina senior na motocykle Kawasaki KX250F – 1.miesto víťaz tejto triedy. Slovenský pohár skupina super senior – 3. miesto (absolvoval som iba 2 preteky, ktoré som vyhral)

Rok 2006

Malokarpatský pohár skupina senior na motocykle Kawasaki KX250F – 1.miesto
víťaz tejto triedy

Rok 2005

Návrat k motokrosu. Zúčastnil som sa pretekov Malokarpatský pohár v skupine senior na motocykle
Kawasaki KX250F – 1.miesto víťaz tejto triedy

Rok 2001

Prestup do formule F3 z nedostatku financií a techniky som to ukončil

Rok 2000

Rehabilitácia po páde v Rijeke v roku 1999

Rok 1999

Majstrovstvá zóny strednej Európy na motocykle Yamaha R1 Superšport –. 1. miesto Majster zóny strednej Európy

Rok 1998

Účasť v 3 kubatúrach Medzinárodných majstrovstiev Európy

• 1.kategória na motocykli Honda GP 125cm3
  • 2.kategória na motocykli Kawasaki ZXR 750 Superbike
  • 3.kategória na motocykli Yamaha R1 Superšport

Rok 1997

1.pretek pád závažné zranenie kľúčovej kosti v tomto roku bodoval len v 2 pretekoch,aj napriek tomu zraneniu skončil v klasifikácii Majstrovstiev Slovenska v triede superbike na 8.mieste

Rok 1996

• Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v triede superbike – 1.miesto Majster
  • Slovakia cup – pohárová súťaž v triede superbike – 1.miesto
  • Prvý slovenský jazdec v histórii si na Majstrovstvách Európy v triede superbike na svoje konto pripísal 2 majstrovské body z pretekov v Moste (CZ)

Rok 1995 - Prestup na cestné motocykle do triedy Superbike

Dátum: 07. September 2011
Rok 1995 - nasledoval prestup na cestné motocykle do triedy Superbike. Klasifikácia Medzinárodných Majstrovstiev Slovenska – 3.miesto

1979

Majstrovstvá Slovenska v motokrose kategória juniorov Obhájenie titulu – 1.miesto Majster Slovenska a v Československu na 4.mieste

1978 - Prechod na motokros

Prvé majstrovské preteky ako 17-ročný- Majstrovstvá Slovenska v motokrose kategória juniorov – 1.miesto Majster Slovenska a vyhlásený ako najlepší junior Slovenska a v Československu som obsadil 6.miesto

1971 - 1977 - Cyklistické začiatky

Začalo sa to cyklistikou - v rokoch 1971-1977 som bol úspešný v dráhovej cyklistike, ale hlavne v cyklokrose, kde som dosahoval prvé miesta
Strana 1. z 1. ( Počet článkov 1. - 19. )